Тебе,
будущий миллионер
Например, Crema Caffe
Интервью

Юрашки - майстерня пряників

Усім відомо, що Львів – місто смаколиків та запашної кави. Впродовж століть тут виробляли та продавали найрізноманітніші солодощі, серед яких особливою популярністю користувались «Юрашки» – відомі львівські пряники.
Greens Idea,
5 Октября 2015
4139

Львівська майстерня пряників «Юрашки» – це особливе місце в якому і досі «народжуються» смаколики. Це унікальна мережа магазинів з відкритою зоною приготування пряників та їх прикрашання. У стінах майстерні солодощі, як мистецтво, поєднують в собі унікальність, ручну роботу і дивовижний смак.

Частину своїх солодких шедеврів ми випікаємо на очах у своїх гостей, не приховуючи жодного етапу створення пряничного дива. Наші майстри втілюють у життя найнеймовірніші ідеї і фантазії наших гостей. Всі солодощі виготовляються вручну та є абсолютно натуральними. Ми готуємо свої прянички з натуральних інгредієнтів, використовуємо безпечні барвники, не використовуємо штучних ароматизаторів.

Ми знайшли рецепт гарного настрою та додали до нього трошки тіста і глазурі, меду і спецій, різноманітних прянощів, таких як імбир, кориця, какао і не тільки.Натуральніінгредієнти, святковий аромат і ніжна текстура створюють унікальний і особливий смак львівського пряника «Юрашки».

Другие интервью

     У Львівській майстерні пряників гості можуть не лише придбати надзвичайно гарні ексклюзивні пряники, а й власноруч втілити свою солодку мрію.

    Окрім світу пряників, наші гості можуть відвідати кафе та поласувати різноманітними солодощами й ароматною кавою. Кафе «Юрашки» - це затишне місце, в якому переплітаються чарівні нотки гарячої львівської кави та запашні смаколики. Це унікальне місце з неповторною атмосферою і нестандартним форматом кафе-кав’ярні, яке має свій особливий стиль і гарантує безліч незабутніх вражень.

    Ефективність концепції Львівської майстерня пряників «Юрашки» ми перевірили на особистому досвіді і тепер пропонуємо Вам стати частиною нашої успішної команди професіоналів і прихильників пряничної справи.
     Франшиза Львівської майстерні пряників «Юрашки» – це прекрасна можливість почати свою справу з залученням невеликого стартового капіталу, яка в майбутньому обов’язково принесе фінансову стабільність. Ми пропонуємо кожному зайняти своє місце у сфері виготовлення пряників, яка характеризується стрімкими темпами розвитку і популярності.
Ми маємо великий досвід роботи, знання і любов до улюбленої справи і, що найголовніше, ми маємо бажання поділитися цим досвідом, знаннями і любов’ю з іншими.

 

Фурманюк Дарина

Арт-керівник

Проаналізувавши всі можливі формати, ми розробили декілька варіантів, в яких може працювати майстерня пряників «Юрашки»:

1. Фірмовий магазин площею від 100кв.м. Це повноцінний формат, в якому представлений весь асортимент пряників. Є зона випікання, завдяки якій гості можуть спостерігати застворенням пряничного дива. Також цей формат передбачає можливість організовувати майстер-класи для дітей та дорослих, дитячи Дні Народження. Окрім основної діяльності по продажу пряників, такий формат закладу доповнюється фірмовим кафе.
2. Фірмовий магазин площею від 50кв. м. Цей формат передбачає торгівельну зону в якій представлений широкий асортимент пряників. Є зона випікання і зона проведення майстер-класів, проведення дитячих свят.
3. Фірмовий магазин площею від 50кв.м. Цей формат передбачає торгівельну зону, в якій представлений основний асортимент пряників і зона проведення майстер-класів. Тут також можлива організація дитячих свят.

«Наш обов'язок - наповнювати світ світлом та теплом гостинності»

ОСНОВНІ ПРАВИЛА НАШОЇ РОБОТИ:
• Визнаємо і дотримуємося всіх правил гостинності.
• Створюємо дружню і душевну атмосферу, яка забезпечує комфортне перебування гостей в майстерні.
• Знаємо, що якісний сервіс покращує життя, тому постійно прагнемо досконалості в своїй роботі.
• Посміхаємось, адже посмішка– професійний обов'язок нашої команди.
• Намагаємось виправдати і перевершити очікування наших гостей.
• Робимо все можливе, щоб наші гості залишали майстерню задоволеними отриманим сервісом і продуктом.

 

Новости

Все записи блога

Интервью

Все интервью